Bukmacher Betclic nagradza wszystkich swoich użytkowników w ramach promocji „Piłkarski Jackpot” za obstawienie meczu z Premier League.

Piłkarski Jackpot w Betclic Polska.

Piłkarski Jackpot w Betclic Polska.

Co zrobić, aby wygrać dodatkowe środki? Warunki są proste, ponieważ wystarczy wytypować poprawnie osiem meczy z 7 kolejki angielskiej Premier League. W najbliższej serii spotkań dojdzie chociażby do rywalizacji pomiędzy Manchesterem United z Arsenalem.

Jednak trzeba pamiętać, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dokonać można wyłącznie do 30 października do godziny 21:00.

Bonus dla graczy na Premier League.

Dopuszczone przez bukmachera Betclic są wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się same mecze z 7 angielskiej Premier League.

Gracz musi oddać typy wyłącznie na następujące mecze:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Warto jest mieć na uwadze, że typy muszą być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)” i pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy mają prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN, które można wykorzystać na zakłady bukmacherskie w Betclic.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali mecze to poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Bezpieczny zakład na start, zwrot 100% stawki:

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy zakład u bukmachera Betclic jest objęty Cashbackiem. Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego, gracz musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550.

To wszystko sprawia, że jak okaże się on przegrany to bukmacher Betclic dokona zwrotu całej stawki. Gracze mogą liczyć na maksymalna kwotę nawet do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł40 000 PLN Piłkarski Jackpot od Betclic!
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.