Bukmacher Etoto na wtorek 12 grudnia proponuje z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego bonus w wysokości 10PLN. Co zrobić, aby go otrzymać? Warunki promocji znajdują się poniżej:

Dokonać zawarcia kuponu w dniu 11 grudnia od godz. 0:00 do 23:59. Stawka minimalna musi wynieść przynajmniej 50PLn, a kurs łączny minimalny wynosi 2.00. Natomiast kurs na pojedynczy zakład nie może być mniejszy niż 1.20.

Ponadto kupon musi zostać rozliczony jako wygrany bądź przegrany. Wówczas pojawi się opcja „zatwierdź” należy na nią kliknąć tym samym maksymalnie do 72 godzin na Twoim koncie pojawi się bonus.

Jeżeli gracz będzie chciał go wymienić na gotówkę musi spełnić poniższe warunki:

– Stawiając zakład pojedynczych kurs nie może być mniejszym niż 2.20. Tak sam kurs wymagany jest w kuponie wielokrotnym, ale natomiast kurs każdego zdarzenia nie mniejszy niż 1.30

– Zakład anulowany nie bierze udziału w konkursie

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy! 

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od Forbet na Twoje urodziny
Następny artykułPromocja od Forbet na Ligę Mistrzów
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.