Specjalną ofertę promocyjną wszystkim aktywnym graczom oferuje legalny bukmacher Fortuna online. Typerzy za obstawienie KSW 68 oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na extra kasę, nawet o wartości 20 000 PLN.

KSW 68: Bonusy za obstawienie walk od Fortuny

KSW 68: Bonusy za obstawienie walk od Fortuny

Owszem ciekawych rywalizacji może nie będzie zbyt dużo podczas KSW 68. Wynika to z tego, że zabraknie największych gwiazd tej federacji. Lecz z drugiej strony zapowiada się kilka dosyć ciekawych potyczek, jak m.in. Parnasse vs Rutkowski, Pietrzak vs Romanowski, Janikowski vs Jakubiec, Kita vs Prasel.

Każdy z graczy ma prawo skorzystać z promocji „Ekspert +”, która jest aktywna wyłącznie u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl. A niewątpliwie pula nagród jest okazała, bo wynosi 20 000 PLN. Chcąc liczyć na extra kasę na uwadze trzeba mieć również fakt, że ta akcja aktywna jest wyłącznie do 19 marca do godziny 19:00.

Bonusy dla typerów KSW 68:

Zadaniem graczy w ramach promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu wielozdarzrniowego, tzw. AKO, na którym to koniecznie muszą znajdować się WYŁĄCZNIE następujące mecze:

  • Trzyciński – Tomasik
  • Kacprzak – Santiago
  • Kijańczuk – Kouadja
  • Odzimkowski – Quinn
  • Kaczmarczyk – Domin
  • Kita – Prasel
  • Janikowski – Jakubiec
  • Pietrzak – Romanowski
  • Parnasse – Rutkowski
sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Warto jest wiedzieć, że na każde z tych walk dostępne są jedynie następujące typy wygrana KO/TKO/DSQ/Punkty/Poddanie. Dodatkowo każde z tych zdarzeń obowiązkowo musi być z oferty przedmeczowej.

W przypadku, gdy zagrany zakłąd okaże się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki na konto użytkowników trafi dodatkowa kasa, a dokładnie mówiąc typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która jest okazała, ponieważ wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy mogą rozpocząć obstawienie meczy u legalnego bukmachera eFortuna online od extra pakietu powitalnego, w którym to na sam start można otrzymać nawet 2720 PLN!

Jednak chcą dokonać aktywacji tych środków wymagane jest to od użytkownika, aby koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Wówczas za samo założenie konta gracz będzie mógł się cieszyć z darmowych środków o wartości 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem, aż do wartości 600 PLN.

A to nie wszystko! Na kolejną premię może liczy każdy użytkownik po dokonaniu drugiego depozytu. Dokładnie mówiąc wówczas typer utrzyma premię jej równowartości, aż do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na europejskie puchary w STS. 50 PLN dla każdego typera
Następny artykułFortuna rozdaje bonusy za typowanie KSW 69. 10 000 PLN dla graczy
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.