Przed nami kolejny w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy w tenisie. A dokładnie mówiąc French Open. Jeśli typujesz zdarzenia z tej imprezy to oferta promocyjna bukmachera STS jest prosto dla Ciebie. Bowiem w akcji „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” typerzy poza wygraną mogą liczyć na dodatkowe bonusy. A pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy z tenisa

Bonusy za obstawienie meczy z tenisa

Obecny sezon w tenisie, praktycznie jak w każdej dyscyplinie jest nieco inny. Jak dobrze wiadomo French Open miał odbyć się już kilka miesięcy temu. Jednak Korona wirus sprawił, że mecze odbywają się dopiero teraz.

Na przeciw swoim użytkownikom wychodzi legalny bukmacher STS, który to w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Polega na obstawieniu meczu z French Open i zbieraniu punkty. Na koniec konkursu trafią nagrody do 250 graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów.

Jednak, jeśli chcesz skorzystać z tej oferty promocyjnej musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Pamiętać należy, aby to wykonać jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

Bonus dla typerów na Roland Garros

W ramach oferty promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się wyłącznie typy z Roland Garros. Mogą one pochodzić z gier pojedynczych, debli, ale i też mixów. W dodatku mogą one być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki i zostanie on rozliczony, jako wygrany to użytkownik otrzyma punkty, a ich system punktowania wygląda następująco wygrana – stawka.

Przykład: Uczestnik dokona zawarcia zakładu za 30 PLN i wygra 100 PLN. Zgodnie z wyliczeniem otrzyma 70 pkt.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

W dodatku trzeba wiedzieć, że łącznie nagrody trafią do 250 graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. A na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN:

 • 1 miejsce – 3 000 PLN;
 • 2 miejsce – 2 000 PLN;
 • 3 miejsce – 1 000 PLN;
 • 4-5 miejsce – 500 PLN;
 • 6-10 miejsce – 250 PLN;
 • 11-25 miejsce – 150 PLN;
 • 26-50 miejsce – 50 PLN;
 • 51-100 miejsce – 50 PLN;
  101-250 miejsce – 30 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera STS:

STS zakłady bukmacherskie online oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny już na sam start, w którym to gracze mogą liczyć na extra bonus powitalny o łącznej wartości 1229 PLN. A w skład pakietu powitalnego wchodzą:

 • bonus 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestracji konta
 • premii równowartości depozytu do 1200 PLN

Użytkownik, który chce liczyć na powyższe bonusy koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS rozdaje bonusy. Codziennie 20 PLN dla graczy
Następny artykuł40 000 PLN Piłkarski Jackpot od Betclic!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.