Przed nami bardzo ciekawy piłkarski weekend, w którym to na pewno emocji nie zabraknie. Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował graczom ofertę, w której to można liczyć na extra premię.

Bonus dla typerów piłki nożnej od Betclic

Bonus dla typerów piłki nożnej od Betclic

Można powiedzieć, że sezon piłkarski się rozkręca. Bowiem do gry ruszają kolejne ligi. W najbliższy weekend o punkty powalczą piłkarze PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 ligi, Ligue 1 oraz Championship.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował ofertę promocyjną „Misja kupon”, która aktywna jest typerom do 8 sierpnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewne bonusy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, na którym to musi spełniać następujące warunki:

  • co najmniej 5 zdarzeń, ale wszysktie muszą być z piłki nożnej
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 4.00
  • stawka kuponu to co najmniej 20 PLN
sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji i okaże się on wygrany to super. Typer otrzyma dodatkowe 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic:

Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550.

Wówczas w przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy freebet od bukmachera eWinner
Następny artykułDarmowe 100 PLN od bukmachera STS za obstawienie meczy
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.