Bukmacher Pzbuk przyznaje bonus 100% pierwszej wpłąty dla nowych graczy. Maksymalnie w ramach tej akcji można maksymalnie otrzymać 500 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Pzbuk

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Pzbuk

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Pzbuk.

Podstawowy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność mogą jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. W formularzu rejestracyjnym wystarczy wpisać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy też nazwisko.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Bukmacher Pzbuk wymaga, żeby dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Można to jedynie zrobić podczas rejestracji wykonując dwie proste czynności:

  • wpisać kod promocyjny BETONLINE
  • zaznaczyć opcję aktywacji bonusu powitalnego
betclic kod promocyjny

Po spełnieniu tych warunków gracz może dokonać już swojej pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją.

Bukmacher Pzbuk przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty, np. użytkownik wpłacił 200 PLN, drugie tyle otrzyma w gratisie od bukmachera Pzbuk w formie środków bonusowych.

Każda osoba na start może otrzymać maksymalnie 500 PLN.

Poza tym bukmacher Pzbuk oferuje swoim graczom regularnie szereg zupełnie innych promocji.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKoszykówka. Bonus 40 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykułMilenium bonus powitalny 3170PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.