Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w której to akcji oferuje pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic Polska.

Podstawowy krok tej akcji jest to rejestracja konta. Można tego dokonać jedynie na stronie www.betclic.pl. Proces rejestracyjny jest prosty i w żadnym wypadku nie skomplikowany a to sprawia że nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Chcąc aktywować bonus powitalny należy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji.

betclic kod promocyjny

Później już graczowi pozostaje jedynie już dokonanie pierwszej wpłąty i zagranie kuponu. Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie i jaka będzie jego stawka.

Bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zagrany kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Gracz może maksymalnie otrzymać nawet 510 PLN. W razie wygranej cała kwota tragi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy ekstra bonus 50 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykułNHL bonus dla graczy za aktywność od Fortuny
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.