Podczas piątku i soboty gracze, którzy dokonają depozytu u bukmachera Forbet otrzymają od niego 100% bonusu od depozytu do kwoty 1000 PLN. A warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ zbliża się weekend, gdzie emocji sportowych na pewno nie zabraknie.

Promocja obowiązuje od godz. 12:00, dnia 22.02.19 do godz. 23:59, dnia 23.02.19. A wziąć udział w niej mogą gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Swojego działu nie trzeba nigdzie zgłaszać, ponieważ wystarczy spełnić warunki promocji. Bonus zostanie przypisany do konta gracza automatycznie i zablokowany do czasu spełniania warunków obrotu.

Minimalna kwota depozytu to 20 PLN, maksymalna zaś 1000 PLN. Jednak za wpłatę powyżej 1000 PLN gracz i tak otrzyma 1000 PLN bonusu.

Możemy zawierać kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Lecz trzeba pamiętać, że do obrotu nie zaliczają się kupony systemowe.

Należy jednak pamiętać, że bonus należy odblokować poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu. Kurs minimalny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Obrót zostanie zaliczony dopiero w momencie rozliczenia kuponu.

Można otrzymać tylko jeden bonus podczas tej promocji. A środkami bonusowe należy obronić czterokrotnie po kursie, co najmniej 2.00. Na przestrzeni 14 dniu.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane na Serie A o 14%
Następny artykułEtoto rozdaje bonusy tygodniowo po 50 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.