Przed nami środa kolejne spotkania w piłkarskiej Lidze Mistrzów. W związku z tym bukmacher LvBet po raz kolejny zachęca typować te rozgrywki i ty daje bonus z tej okazji. O tym można przeczytać poniżej.

Operator daje 7% więcej wygranej  ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Warto jest pamiętać, że dotyczy jedynie spotkań z Ligi Mistrzów jakie zostaną rozegrane w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia. Pierwsze pojedynki zaplanowano już na godzinę 18:55.

Trzeba również wziąć uwagę fakt, że ta promocja dotyczy jedynie kuponów, które zostaną zawarte z aplikacji mobilnej tego bukmachera. Jak dokonamy zakładów z strony internetowej bądź też mobilnej to nie biorą oni w tej promocji.

Jest to spory plus tej promocji, ponieważ nie musimy nigdzie zgłaszać naszego udziału. Dwa głównej warunki to obstawienie spotkań z piłkarskiej ligi Mistrzów z dnia 12 grudnia przy użyciu aplikacji mobilnej.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPięć koszulek Ligi Mistrzów do wygrania od Forbet!!
Następny artykułCzwartkowa promocja od Etoto
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.