Przed nami środa kolejne spotkania w piłkarskiej Lidze Mistrzów. W związku z tym bukmacher LvBet po raz kolejny zachęca typować te rozgrywki i ty daje bonus z tej okazji. O tym można przeczytać poniżej.

Operator daje 7% więcej wygranej  ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Warto jest pamiętać, że dotyczy jedynie spotkań z Ligi Mistrzów jakie zostaną rozegrane w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia. Pierwsze pojedynki zaplanowano już na godzinę 18:55.

Trzeba również wziąć uwagę fakt, że ta promocja dotyczy jedynie kuponów, które zostaną zawarte z aplikacji mobilnej tego bukmachera. Jak dokonamy zakładów z strony internetowej bądź też mobilnej to nie biorą oni w tej promocji.

Jest to spory plus tej promocji, ponieważ nie musimy nigdzie zgłaszać naszego udziału. Dwa głównej warunki to obstawienie spotkań z piłkarskiej ligi Mistrzów z dnia 12 grudnia przy użyciu aplikacji mobilnej.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)