Nie posiadasz jeszcze aplikacji mobilnej bukmachera STS? Jak nie, to warto ją pobrać, a w zamian bukmacher STS przyzna bonus w wysokości 40 PLN za jej pobrania i zainstalowanie.

Darmowa gotówka na grę z aplikacji mobilnej

Darmowa gotówka na grę z aplikacji mobilnej

Z tej promocji może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał wcześniej z aplikacji mobilnej wspomnianego operatora.

Warto jest pamiętać, że ta akcja promocyjna aktywna jest do 10.06.2019 r. do godziny 23:59.

Akcja polega na pobraniu i zainstalowania najnowszej wersji aplikacji mobilnej bukmachera STS, którą można pobrać ze strony bukmachera. Proces pobrania jej i zainstalowanie zajmie dosłownie chwilę.

Chcąc otrzymać bonus w wysokości 40 PLN należy zalogować się na zainstalowaną aplikację bukmachera, a następnie potwierdzić chęć otrzymania bonusu. Można to zrobić w Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Bonus za rejestrację u bukmachera Totolotek bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest pamiętać, że z tej promocji może skorzystać jedynie gracz, który wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej.

Bonus za rejestrację bez depozytu

Bukmacher STS przyznaje dla nowych graczy bonusu w wysokości 29 PLN. Wystarczy założyć nowe konto, a podczas rejestracji w miejscu kod promocyjny należy wpisać BETONLINE.

To sprawi, że na konto gracza trafi bonus i to bez dokonania żadnego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupoj z Forbet IV Ligi
Następny artykułNagroda 10 000 PLN dla zwycięzcy w konkursie bukmachera Forbet.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.