Przed nami już dwudziesta pierwsza promocja od bukmachera LvBet z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Na piątek 21 dzień grudnia bukmacher zwiększa naszą wygraną o 14%.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 21 grudnia i trwa do końca dnia. Promocja dotyczy jedynie spotkań z siatkówki. Jeżeli znajdą się na kuponie inne zdarzenia automatycznie jest on przekreślony z promocji.

Podczas dzisiejszej promocji możesz dokonywać zakładów zarówno na stronie internatowej Lvbet.pl, wersji mobilnej, a także aplikacji bukmachera.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a dodatkowo Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatycznie Twoja wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa depozyt
Następny artykułFreebet od Etoto na piątek 21 grudnia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.