Przy rejestracji konta u bukmachera BetClic dla nowych graczy przygotowano aż 500 PLN jako cashback! Chcesz skorzystać z tej promocji? Poznaj szczegóły!

BetClic 500 PLN cashback dla nowych klientów!
BetClic 500 PLN cashback dla nowych klientów!

Betclic promocja na start

Zakładanie konta w BetClic nie jest niczym skomplikowanym, dlatego też poradzi sobie z nim nawet początkujący typer. Warto przy tym pamiętać, że mowa tutaj o legalnym bukmacherze, dlatego gra u niego jest bezpieczna!

Za rejestrację konta typerskiego na stronie BetClic Polska można otrzymać bonus, który nie jest doładowaniem pierwszego depozytu, lecz zwrotem w przypadku porażki w kuponie numer jeden.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Bonus powitalny – cashback w BetClic

Jak dokładnie wygląda odbieranie premii startowej? Nic nie musisz robić poza postawieniem zakładu. Jeżeli przegrasz, dostaniesz pełny zwrot stawki do 500 PLN, jeżeli wygrasz to po prostu dostaniesz całą kasę dla siebie!

Przygotowany przez Betclic bonus na start może nie być dostępny cały czas, dlatego jeśli teraz rzeczywiście jest aktywny, być może warto pomyśleć o tym, by z niego skorzystać!

Uwaga! Tylko przy zapisywaniu się do bukmachera możliwe jest wykorzystanie kodu promocyjnego. Brzmi on „KOD500” – wpisuje się w ostatnim kroku formularza rejestracyjnego!

Czy to jedyna promocja, z której mogę skorzystać w BetClic? Absolutnie nie, gdyż ten bukmacher na każdym kroku organizuje akcje dla swoich klientów!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.