Legalny polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus do 500 PLN za aktywność. Wystarczy typować Mistrzostwa Europy w siatkówce, aby otrzymać darmowy bonusy do 500 PLN.

Darmowy bonus 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic

Darmowy bonus 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa od 12 do 19 września. Jednak należy pamiętać, że chcąc wziąć w niej udział trzeba się do niej zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się kupony zarówno SOLO jak i AKO, na których muszą znajdować się zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce. Typy na kuponie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Należy pamiętać, że kurs kuponu nie może być mniejszy ni 1.50.

Stawka każdego kuponu promocyjnego jest dowolna . Nie ma ilości minimalnej jak i maksymalnej jaką ilość ma zagrać gracz.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na koniec akcji bukmacher BetClic dokona zsumowania stawek po czym przyzna bonus 10% łącznej kwoty stawek, np: gracz zagrał kupony o wartości 1500 PLN otrzyma darmowe środki o wartości 150 PLN.

Bukmacher przyzna bonus niezlaezenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje zakład bez ryzyka. Wystraszy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta i jeżeli okaże się, że faworyci Cię zwiedli. To bukmacher dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 40 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic
Następny artykułMój bukmacher jest nielegalny. Co mam robić?
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.