Zakłady bukmacherskie BetFan oferują graczom pakiet powitały, a na start można liczyć na bonus do 3000 złotych, pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych, a także grę bez podatku na nowych zasadach od 1 lutego.

BetFan pakiet powitalny 2020

BetFan pakiet powitalny 2020

Z pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta powitalnego u legalnego bukmachera BetFan.

Gracz w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na stronie www.BetFan.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy, ze gracz poda tam swoje podstawowe dane osobowe.

Jaki jest kod promocyjny w BetFan?

Użytkownik, który chce skorzystać z pakiet powitalnego koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „BETFAN” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później gracz już takiej możliwości nie będzie posiadał.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Bonus do 3000 złotych oraz zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Każdy nowy gracz może liczyć na łączny bonus do 3000 złotych od bukmachera BetFan. Promocją objęte są trzy pierwszy depozyty, za każdy z nich może typer otrzymać nawet 100 złotych.

Gracz może również zacząć typowanie u bukmachera BetFan bez ryzyka, ponieważ pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem do 100 złotych.

Gra bez podatku od BetFan

Od 1 lutego zakłady bukmacherskie BetFan zmieniają zasady gry bez podatku. Promocja objęte są wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, a kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.35. Wcześniej operator wymagał, aby kurs wynosił 1.45.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od bukmachera STS na skoki narciarskie w Zakopanem
Następny artykułExtra gotówka dla graczy za obstawienie meczy. 20 złotych dla każdego typera od Fortuny
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.