Legalny bukmacher w Polsce BetFan przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi. Wystarczy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 10 złotych, aby liczyć na ekstra premię, która może wynieść nawet 200%.

Darmowa gotówka za depozyt

Darmowa gotówka w Betfan za depozyt

Warunki oferty promocyjnej „Bonus 200% normy od Betfan” są niezwykle proste i czytelne każdemu graczowi. Skorzystać z niej może każdy typer, który posiada aktywne konto na www.BetFan.pl. Warto jest mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty nie trzeba nigdzie się zgłaszać.

Warunek konieczny w ramach tej oferty jest to dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 10 PLN na konto do 15 kwietnia do godz. 23:59. W prezencie użytkownik otrzymuje dwa razu więcej bonusu za wpłatę niż ma to w okresie poza promocyjnym.

Za otrzymaną gotówkę gracz ma prawo obstawiać dowolne zdarzenia. Mogą one być z oferty sportowej, ale i typy mogą pochodzić ze sportów wirtualnych. To wszystko sprawia, że gracz ma szerokie pole popisu.

Po przeniesieniu gotówki z konta bonusowego, na główne, wygrana zostanie pomnożona przez x10! To wszystko daje graczowi 200% normy!

Gra bez podatku u legalne bukmachera w PL.

Nie da się ukryć, że ogromny atut bukmachera BetFan Polska jest to możliwość gry bez podatku i to w dodatku przez cały rok i każdej porze dnia i nocy. Takie promocje bukmacherskie w Betfan sa na porządku dziennym.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

W dodatku promocja dotyczy nie tylko zakładów sportowych, ale i zdarzeń wirtualnych, które bukmacher BetFan ma szeroko rozbudowane, ponieważ użytkownicy mogą obstawiać typy z takich dyscyplin, jak m.in. piłki nożnej, kolararstwa, żużla czy też tenisa.

Kod promocyjny w BetFan

Bardzo ciekawy pakiet powitalny każdemu nowemu graczowi posiada legalny bukmacher BetFan. Wystarczy wyłącznie wpisać hasło promocyjny —>>> BETONLINE podczas zakładania konta, aby liczyć na:

  • bonus za trzy pierwsze depozyty. Łącznie na koto gracza może trafić premia o wartości 3000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN

Nie można zapominać, że obecnie gracze mecze mogą obstawiać mecze jedynie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDo 100 PLN za obstawienie meczy od BetClic Polska. Darmowy bonus dla typerwów.
Następny artykułWygrywaj więcej u bukmachera STS. Bonus co tydzień dla typerów.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.