Bukmacher STS w swojej ofercie posiada Betgames, czyli gry karciane. Można tam pograć chociażby w pokera. Gracze, którzy chcąc skorzystać z Betgames na start otrzymują zakład bez ryzyka.

Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online

Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce skorzystać z zakładu bez ryzyka nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy to zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z Begames. Sam gracz wybiera w co postawi swój pierwszy zakład: woja, poker czy Bakart.

Należy jednak pamiętać, że stawka kuponu musi wynosić równo 20 PLN. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. W przypadku wygranej cała kwota traci na konto gracza.

Darmowy bonus od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin.

Warto jest wiedzieć, że promocją objętą jest pierwszy zakład na Betgames.

STS: Darmowa gotówka bez wpłaty

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy środki i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian wspomniany operator przyzna darmowe środki w wysokości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus równowartości depozytu. To sprawia, że maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMój bukmacher jest nielegalny. Co mam robić?
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane na Gran Prix Polski w żużlu
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.