Bezpieczny zakład oferuje dla swoich graczy bukmacher Totalbet. Ponieważ wystarczy, że na naszym kuponie będzie znajdować się przynajmniej dziesięć zdarzeń, a do tego jedno z nich zostanie rozliczone jako nietrafione to bukmacher przyzna Ci kwotę, za jaką postawiłeś kupon.

Promocja bezpieczny zakład jest skierowany do graczy bukmachera Totalbet, którzy mają zweryfikowane konto i wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Udział w tej promocji jest automatyczny, więc nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że kupon będzie spełniał następujące wymagania:

  1. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN i musi pochodzić ze środków własnych. Jeżeli zagramy za środki bonusowe, czy też freebeta nie bierzemy udziału w promocji.
  2. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to dziesięć. W promocji biorą udział zdarzenia zarówno z oferty na żywo jak i przedmeczowej.
  3. Łączny minimalny kurs nie jest określony. Jednak wymagane jest, że każdy typ znajdujący się na kuponie musi mieć kurs minimum 1.20.
  4. Zdarzenia, które okażą się zwrotem (i zostaną rozliczone po kursie 1.00) zaliczane są do promocji.
  5. Bukmacher zabranie grania systemem w tej promocji.

Jeżeli Twój kupon spełnia wszystkie powyższe warunki promocji. A do tego okaże się, że kupon miał jeden błąd bukmacher przyzna Ci kwotę, za jaką dokonałeś zawarcia kuponu.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Etoto na piłkę nożną
Następny artykułLvBet zwiększa wygraną na LaLiga o 14%!!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.