Bukmacher Fortuna wprowadza weekendową promocję na sporty wirtualne. Wystarczy zagrać kupo, a jak się okaże on przegrany to bukmacher przyzna bonus w wysokości 10 PLN.

Bukmacher Fortuna promocja na sporty wirtualne w weekend

Bukmacher Fortuna promocja na sporty wirtualne w weekend

Udział w tej kampanii może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja aktywna jest do typerów do 23 czerwca do godz. 23:59, a co istotne swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Kupon może zostać zagrany zarówno poprzez stronę internetowa jak i aplikację mobilną bukmachera.

Wystarczy zagrać dowolny kupon: singiel, AKO czy MAXIKOMBI, na którym będzie znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej bukmachera na sporty wirtualne.

Bonus u bukmachera. Kod promocji: BETONLINE

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie wszystkie zdarzenia zostały rozliczone do końca niedzieli 23 czerwca do godz. 23:59.

Jeżeli zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to operator przyzna mu bonus w wysokości 10 PLN.

Zwrot trafi na konto gracza najpóźniej do 24 czerwca do godz. 23:59 w formie punktów FKP, za które może zawierać zakłady bukmacherskie.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher Fortuna przyznaje bonus w wysokości 20 PLN dla nowych graczy.

Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian operator przyzna bonus w wysokości 20 PLN.


Zakłady bukmacherskie Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera Forbet
Następny artykułDarmowe bonusy u legalnego bukmachera TOTALBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.