Jeżeli nie dokonałeś jeszcze depozytu u bukmacher Totalbet to masz dobrą okazję, aby zwiększyć swoją pierwszą wpłatę. Ponieważ bukmacher wysuwa promocję dla swoich nowych graczy 2020. A mianowicie dopisuje do konta gracza równowartość wpłaconej kwoty. To sprawia, że dostajemy dwa razy więcej środków na grę.

bukmacher totalbet bonus 2020
Polski bukmacher Totalbet bonus powitalny 2020

Nowy bonus powitalny w Totalbet 2020

Promocja obowiązuje tylko tych graczy, którzy mają założone i zweryfikowane konto u bukmachera na stronie https://totalbet.pl/. Ponadto wcześniej nie dokonali żadnej wpłaty na swoje konto u wspomnianego operatora.

Bukmacher przyznaje Ci bonus 100% od wpłaty, czyli wpłacając 100 PLN drugie 100 PLN dostajemy w formie bonusu. Maksymalna kwota jaką przyznaje TotalBet podczas tej promocji to 500 PLN.

Jak chcemy dokonać aktywować bonus musimy dokonać obrotu kwotą wpłaconego depozytu. Należy zagrać minimum dwa identyczne kupony, w których kurs minimalny będzie wynosił co najmniej 2.00.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Po rozliczeniu kuponów z wykonanym obrotem możemy obstawiać już zakłady z konta bonusowego. Warto jest pamiętać, że bukmacher nasze konto dzieli na dwa salda: SALDO – pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE – pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA).

Jak chcemy wypłacić bonus musimy spełnić poniższe warunki:

  • dokonać obrotu sześciokrotnego kwotą bonusu
  • na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.20
  • łączny kurs kupony musi być minimum 2.00

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet za rejestrację od TotalBet 25 PLN
Następny artykułPromocja od Forbet z okazji święta Trzech Króli
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.