Jeżeli nie dokonałeś jeszcze depozytu u bukmacher Totalbet to masz dobrą okazję, aby zwiększyć swoją pierwszą wpłatę. Ponieważ bukmacher wysuwa promocję dla swoich nowych graczy. A mianowicie dopisuje do konta gracza równowartość wpłaconej kwoty. To sprawia, że dostajemy dwa razy więcej środków na grę.

Promocja obowiązuje tylko tych graczy, którzy mają założone i zweryfikowane konto u bukmachera na stronie https://totalbet.pl/. Ponadto wcześniej nie dokonali żadnej wpłaty na swoje konto u wspomnianego operatora.

Bukmacher przyznaje Ci bonus 100% od wpłaty, czyli wpłacając 100 PLN drugie 100 PLN dostajemy w formie bonusu. Maksymalna kwota jaką przyznaje TotalBet podczas tej promocji to 500 PLN.

Jak chcemy dokonać aktywować bonus musimy dokonać obrotu kwotą wpłaconego depozytu. Należy zagrać minimum dwa identyczne kupony, w których kurs minimalny będzie wynosił co najmniej 2.00.

Po rozliczeniu kuponów z wykonanym obrotem możemy obstawiać już zakłady z konta bonusowego. Warto jest pamiętać, że bukmacher nasze konto dzieli na dwa salda: SALDO – pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE – pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA).

Jak chcemy wypłacić bonus musimy spełnić poniższe warunki:

  • dokonać obrotu sześciokrotnego kwotą bonusu
  • na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.20
  • łączny kurs kupony musi być minimum 2.00

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.