Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher eFortuna na mieszane sztuki walki – „Bezpiecznik na KSW 63”. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki do 100 PLN.

100 PLN od bukmachera eFortuna na KSW 63

100 PLN od bukmachera eFortuna na KSW 63

A niewątpliwie jest na pewno co obecnie obstawiać z KSW 63. Bowiem oferta bukmachera eFortuna jest dosyć bogata. A poza tym czekają nas niewątpliwie bardzo ciekawe starcia, jak m.in. Kinci vs Solidc, Pawlak vs Janikowski, czy też Stosic vs Andryszak.

Na tą okazję legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom promocję „Bezpiecznik na KSW 63”. Jednak trzeba mieć na uwadze, że ta oferta aktywna jest wyłącznie w dniu 4 września.

Bezpiecznik na KSW 63. Extra 100 PLN dla graczy

Zadaniem graczy w promocji „Bezpiecznik na KSW 63” jest zawarcie kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym to muszą być wyłącznie zdarzenia z KSW 63. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Warto jest mieć na uwadze, że stawka kuponu wynosić musi minimum 100 PLN.,

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem otrzyma on zwrot 100% stawki do 100 PLN.

Bonus bez depozytu 2021 u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna online PL oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną powitalną, gdzie to można otrzymać łączny bonus o wartości nawet 2230 PLN:

  • 20 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Chcąc dokonać aktywacji powyższych bonusów należy koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zmniejsza przegrane graczom. Do 100 PLN dla typerów
Następny artykułBetclic nagradza najlepszy typerów PKO Ekstraklasy. Extra 60 000 PLN dla graczy
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.