Bukmacher Totolotek ma ciekawą promocję dla nowych graczy. Ponieważ za sam poprawny proces rejestracji ostajemy do bukmachera Freebeta, a jak dokonamy pierwszego depozytu do dostajemy bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1000 PLN. Jak więc widać wygląda to bardzo ciekawie.

Wymagania nie są trudne ponieważ wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, aby dostać drugie tyle na grę od bukmachera. Ponieważ Totolotek dla nowych graczy ma bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1000 PLN. A mówiąc dokładnie, jeżeli dokonamy wpłaty 500 PLN drugie 500 PLN dostaniemy do bukmachera na grę. A to wszystko sprawia, że mamy dwa razy więcej na grę.

Minimalna kwota jaka bierze udział w promocji to 20 PLN. Nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału w promocji. Ponieważ bonus zostanie automatycznie dopisany do naszego konta, po tym jak dokonamy pierwszego depozytu. Lecz udział w tej promocji rozpoczyna się w momencie zawarcia pierwszego kuponu z salda bonusowego.

Ewentualne wygrane z kuponów zostaną automatycznie dopisane do salda głównego. Jednak będzie można je wypłacić je dopiero do dokonaniu obrotu.

Warto jest pamiętać, że bukmacher już za samą rejestrację przyznaje freebeta w wysokości 20 PLN i to bez depozytu!

Warunki jakie trzeba spełnić, aby wypłacić bonus:

  • dokonać trzykrotnego obrotu łączną sumą wpłaty i otrzymanego bonusu. Przykładowo dokonaliśmy depozytu w kwocie 500 PLN dostaliśmy od bukmachera 500 PLN. To sprawia, że nasz obrót musi być w kwocie 1000 PLN.
  • Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe
  • Bukmacher dopuszcza korzystanie z zakładów bukmacherskich na żywo oraz oferty przedmeczowej
  • Łączny kurs na kuponie musi wynieść co najmniej 2.00.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od Totolotka za rejestrację
Następny artykułTotolotek zwiększa wygrane o 14% w każdy piątek
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.