Jak dobrze wiemy aktualnie rozgrywane są Klubowa Mistrzostwa Świata. Dzisiaj swój pierwszy pojedynek w tegorocznej edycji tej imprezy rozegra Real Madryt. Królewscy są drużyną, która najwięcej razy wygrywała KMŚ. W związku z tym Forbet ma na dzisiaj specjalny bonus. Jeżeli zawrzesz kupon spełniasz regulamin i zostanie spełniony jeden z warunków, tj. Benzema strzeli min. dwie bramki, Ramos otrzyma czerwoną kartkę lub Marcelo asystuje przy bramce. To otrzymasz bonus od bukmachera w wysokości 30 PLN.

  1. Kupon musisz zawrzeć dzisiaj, czyli 19 grudnia maksymalnie do godziny 17:30, kiedy to rozpocznie się pojedynek pomiędzy Kashimą, a Realem Madryt. Ponadto Twój kupon musi zostać rozliczony do godziny 23:59.
  2. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 59 PLN, a na nim muszą znajdować się trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.
  3. Musi zostać spełniony jeden z trzech warunków: Benzema strzeli min. dwie bramki, Ramos otrzyma czerwoną kartkę lub Marcelo asystuje przy bramce.
  4. Bukmacher zastrzega grania:
  • zakładów systemowych
  • kuponów z typami DNB (remis nie ma zakładu)
  • innymi środkami niż gotówka, tj. freebetami bądź środkami bunowymi.

Ewentualny bonus trafi na Twoje konto maksymalnie do 48 godzin od momentu zakończenia się pojedynku Kashimy z Realem Madryt.

Warunki wypłacenia bonusu:

  • musisz dokonać czterokrotnego obrotu bonusem
  • kurs nie może być mniejszy na kuponie niż 2.00
  • Masz na to 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza przegraną o połowę tylko we wtorek 18 grudnia
Następny artykułFreebet od Etoto na środę 19 grudnia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.