Bukmacher Betclic nagradza swoich aktywnych graczy za obstawienie je meczu z Esportu. W ramach oferty „Misja Esport” gracze oprócz wygranie mogą zgarnąć extra bonus o wartości 40 PLN.

Bonus za obstawienie Esportu

Bonus za obstawienie Esportu

Esport na przestrzeni kilku ostatnich tygodni zyskała szeroka rzesze swoich fanów. Wynika to z tego, że mecze w tej dyscyplinie są rozgrywane bez żadnej przerwy i zgodnie z planem.

I to właśnie skłoniło typerów do obstawiania tej dyscypliny. Natomiast bukmacher Betclic oferuje promocję „Misja Esport”, w której gracze oprócz wygranej mogą otrzymać 40 PLN.

To akcja trwa do 12 mają do godziny 23:59. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi mieć na względzie więże, że koniecznie trzeba się do niej zapisać.

Dokonać trzeba tego w niezwykle prosty słoń, który zajmie Ci doslownie kilka chwil. A mianowicie, najpierw trzeba zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl, po czym trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce tej oferty.

Bonus na Esport za darmo

Następnie pozostaje graczom już obstawienie meczy. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się do najmniej dwa typy, a kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 2.00.

Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Esportu. Trzeba powiedzieć, że jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach dojdzie chociażby do takich rozgrywek, jak ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Warto jest mieć na uwadze, że typer może mieszać typy, ponieważ mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Kupon musi zostać natomiast zawarty za co najmniej 20 PLN. Zakłady zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Na konto gracza trafi bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że zagrane przez typera zakłady spełniają powyższe warunki promocji oraz zostały rozliczone, jako wygrane.

Kod na bonus do 550 PLN w Betclic

Gracze, którzy zaczynają swoją przygodę z typowaniem u bukmachera Betclic mogą już na sam start zacząć typować bez ryzyka. Pierwszy zakład dla graczy u legalnego bukmachera Betclic jest objęty Cashbackiem.

Zakład, jak okaże się przegrany to gracz nie traci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, ktora może wynieść nawet 550 PLN.

Ten rodzaj bonusu będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym wspomniany operator w swojej ofercie posiada chociażby promocje „Betclic Liga”. Gracze ,a typowanie w tej akcji mogą liczyć na extra bonusy i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej u bukmachera STS. Bonus co tydzień dla typerów.
Następny artykułDuża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Bundesligi?
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.