Jeżeli masz zamiar dokonać zawarcia kuponów w weekend to warto jest skorzystać z promocji jaką proponuje Etoto. Ponieważ wystarczy, że postawimy od piątku do niedzieli trzy kupony, gdzie każdy z nich po stawce minimum 50 PLN, a bukmacher w zamian przyzna nam bonus w wysokości 50 PLN.

Jest to promocja weekendowa. I trwa podczas każdych weekendów od piątku do niedzieli, aż do odwołania. Aby dołączyć do promocji to trzeba kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy maja zweryfikowane konto u bukmachera, a do tego wcześniej dokonali co najmniej dwóch wpłat.

Ponadto, aby wziąć udział w promocji trzeba dokonać zawarcia trzech kuponów, gdzie stawka będzie wynosiła minimum 50 PLN. A do tego kupon musi spełniać poniższe warunki :

  • muszą na nim znajdować się zdarzenia przedmeczowe bądź na żywo, ale z oferty od piątku do niedzieli
  • na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20
  • łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 1.50
  • Stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN i pochodzić ze środków własnych.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do Tego kupony zostały rozliczone to bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN. Należy pamiętać, że w tygodniu można dostać maksymalnie jeden bonus.

Warunkiem odebrania bonusu jest kliknięcie w opcję „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Aby móc wypłacić bonus trzeba spełnić poniższe warunki

  • dokonać sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • zdarzenia mogą pochodzić z oferty na żywo bądź przedmeczowej
  • łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. A każdego zdarzenia na kuponie: 1.30;

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na Puchar Świata w Zakopanem
Następny artykułPromocja na rzuty rożne od Etoto
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.