„Happy Hours” jest to jedna z aktywnych promocji bukmachera eFortuna. Typer wystarczy, że zagra dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym znajdą się wyłącznie zdarzenia przedmeczowe, aby liczyć na premię za kupon.

„Happy Hours” na Ligę Mistrzów

„Happy Hours” na Ligę Mistrzów

Akcja skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywnego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Typerzy z tej oferty mogą skorzystać wyłącznie w dniach 10 i 11 marca w godzinach od 17:00 do 18:00.

Każdy użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi dodać do zakładu bonus kursowy „Happy Hours”.

Bukmacher eFortuna online kwalifikuje w ramach tej oferty wyłącznie kupony AKO i MAXIKOMBI, na których to mogą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Gracz nie ważne, jaki zagra kupon, ale na każdym z nich musi znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.15.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Kazdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej promocji. Natomiast stawka każdego z nich nie może wynieść mniej niż 20 złotych, zaś z tej akcji są wykluczone te zakłady zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie zwiększona automatycznie o 14% przez bukmachera eFortuna pod warunkiem, że zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony on jak wygrany.

Bonus bez depozytu od legalnego bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna zakłady bukmacherskie online oferuje pakiet powitalny każdemu użytkownikowi już na sam start, w którym to można otrzymać:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta. Nie można zapominać, że jedynie w formularzu rejestracyjnym można to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs bukmacherski w STS. Darmowe bilety na mecz Polska – Ukraina
Następny artykułBonus za obstawienie meczy. 25 PLN od STS na sporty wirtualne
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.