Bukmacher LvBet w związku z powrotem Ligi Mistrzów zwiększa depozyt swoim graczom nawet do 400 PLN.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy maja zweryfikowane konto u bukmacher LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Ta akcja promocyjna trwa do dnia 14 lutego do godz. 23:59.

Minimalna kwota w tej promocji to 25 PLN, zaś maksymalna nie jest określona. Lecz najwięcej można otrzymać od bukmachera 400 PLN. Lecz istotne w tym wszystkim jest, że podczas depozytu trzeba wybrać „Bonus 200 PLN”. Co istotne w tym wszystkim to będzie on dostępny graczom, którzy dokonali wcześniej przynajmniej jednego depozytu.

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, jednak z mnożnikiem kursu całkowitego „x25”. Aby zagrać kopon wykorzystując środki bonusowe należy:

  • wytypować przynajmniej trzy zdarzania na kuponie
  • kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25
  • kurs całkowity kuponu musi wynieść 2.50
  • należy wybrać na kuponie opcję „wykorzystaj bonus, po czym trzeba aktywować bonus poprzez zatwierdzenie zakładu z mnożnikiem.

Otrzymaną kwotę będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • jeżeli wybieramy kupon AKO to kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.50

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet zmniejsza przegraną na Ligę Mistrzów
Następny artykułKonkurs na E-sport – Intel Extreme Masters od LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.