Masz zamiar dokonać zawarcia kuponów na bramki w spotkaniach piłki nożnej? Jak tak to warto skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher Etoto. Ponieważ jak zagramy kupon za minimum 50 PLN na zdarzenia powyżej/poniżej bramek w piłce nożnej, a kupon zostanie rozegrany jak przegrany to przysługuje nam Freebet w wysokości 25 PLN.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, także dokonali przynajmniej jednego depozytu. Aby wziąć udział w promocji, należy kliknąć „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od każdego poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. I w tym okresie nasz kupon został zawarty, a także rozliczony.

Ponadto bukmacher wymaga, żeby kupon spełnia poniższe warunki:

  • musi być to zakład pojedynczy
  • mogą na nim znaleźć się zdarzenia z oferty na żywo jak i przedmeczowej
  • znajdować się musza tam zdarzenia z dolnej piłki nożnej. Jednak tylko następujące suma goli więcej/mniej, suma goli pierwsza połowa więcej/mniej, suma goli druga połowa więcej/mniej, suma goli drużyna więcej/mniej,
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN
  • Środki muszą pochodzić z salda głównego
  • bukmacher wyklucza zawieranie kuponów poprzez freebety i inne środki bonusowe
  • kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.02.
  • Twój kupon został rozliczony jako przegrany

Przysługuje nam freebet, jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji. Jest on do odebrania po rozliczeniu kuponu. Aby go aktywować należy kliknąć „zatwierdź”. Bonus zostanie przypisany maksymalnie do 72 godzin po rozliczeniu zakładu. Warto pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia można odebrać jeden bonus.

Po otrzymaniu freebeta możemy zawrzeć kupon bez żadnego ryzyka. Jednak należy pamiętać, że ewentualna wygrana zostanie pomniejsza o wartość freebeta.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Etoto na E-Sport
Następny artykułLvBet zwiększa wygrane na Premier League o 14%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.