Interesujesz się E-sportem? Jak tak to warto skorzystać z promocji, jaką oferuje bukmacher Etoto, gdzie wystarczy postawić zakład za minimum 50 PLN i w razie ewentualnej przegranej dostać zwrot stawki w wysokości 50%.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera. A do tego wcześniej dokonali przynajmniej dwóch wpłat na swoje konto.

Jest to promocja tygodniowa. I trwa od każdego poniedziałku do niedzieli, aż do odwołania. I to w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu i musi zostać on rozliczony.

Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się do niej. Trzeba to zrobić poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

W promocji biorą udział kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak muszą spełniać następujące warunki:

  • Kupon musi zostaćn postawiony oraz rozliczony na przestrzeni całego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli.
  • Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Jednak muszą pochodzić ze środków własnych. Zagranie freebetem bądź innymi środkami bonusowymi będzie oznaczać wykluczenie z promocji.
  • Kurs łączny kuponu zarówno pojedynczego jak i wielozdarzeniowego nie może być mniejszy niż 1.02
  • W kuponie wielozdarzeniowym kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.
  • Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być z oferty E-Sport.

Przysługuje Ci zwrot 50% stawki pod warunkiem:

  • Spełniasz powyższe warunki
  • Twój kupon został rozliczony, jako przegrany

Jednak należy pamiętać, że maksymalna wartość otrzymanego bonusu wynosi 100 zł, a także maksymalnie można odebrać jeden bonus w tygodniu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu kwotą, jaka została przyznana. Ponadto:

  • zarówno kupon pojedynczy jak i wielozdarzeniowy musi mieć kurs łączny minimum 2.20
  • kurs każdego zdarzenia na kuponie AKO nie może być mniejszy niż 1.30
  • zakład anulowany nie jest liczony do obrotu

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet zwiększa wygrane. Nawet o 30%!
Następny artykułBonus na bramki od Etoto
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.