Typujesz zdarzenia z gali KSW? To warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, gdzie to można wygrać bony o wartości 500 PLN do sieci sklepów Media Expert.

Walcz o nagrody z Fortuną

Walcz o nagrody z Fortuną

W promocji mogą wziąć udział jedynie Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Odbierz darmowy freebet od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

W promocji biorą jedynie kupony na żywo, które mają przynajmniej jedno zdarzenie z gali KSW 47, a początek tej imprezy jest o godz. 20:00. W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze, wielozdarzeniowe jak i maxikombi.

Nagroda w tej akcji jest dziesięć bonów o wartości 500 PLN do sieci sklepów Media Expert. A ten nagrody otrzymają a CI gracze, którzy podczas gali KSW dokonali największego obrotu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane ze strony mobilnej o 12%
Następny artykułBukmacher STS rozdaje bonus o wartości 40 PLN za aplikację mobilną
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.