Na sobotę 6 kwietnia zaplanowano galę MB Boxing Night „Ostatni taniec”, gdzie to swoje walki stoczą tacy zawodnicy jak chociażby Mateusz Wach, czy też Robert Parzęczewski. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy promocję, w której rozdaje bonus.

Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupona na MB Boxing Night Night „Ostatni Taniec”

Odbierz bonus 20 PLN od Fortuny za kupona na MB Boxing Night „Ostatni Taniec

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a tak że wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunkiem głównym tej promocji bukmachera Fortuna jest zawarcie kuponu w dniu 6 kwietnia do godziny 20:00, czyli do momentu rozpoczęcia się gali MB Boxing Night „Ostatni taniec”.

Darmowy bonus u bukmachera.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazł się przynajmniej jeden typ z MB Boxing Night „Ostatni taniec”. Bukmacher natomiast dopuszcza kupony AKO jak i maxikombi. Co istotne w tym wszystkie wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Minimalna stawka za jaki musi zostać zawarty kupon to 20 PLN.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher przyzna Ci bonus w formie punktów FKP, o wartości 20 PN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrana w piątek z Forbet – 5 kwietnia
Następny artykułWiększe wygrane na żużlową Ekstraligę z Lvbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.