Chcesz grać E – Sport, ale boisz się, że Twój kupon zostanie rozliczony jako przegrany? Dzisiaj bukmacher Etoto zachęca nas pograć właśnie Sporty Wirtualne. Bowiem nie zależnie jak Twój zakład zostanie rozliczony: wygrany czy przegrany, bukmacher daje bonus w wysokości 25 PLN! Warto jest z tej promocji skorzystać. Aby móc odebrać ten bonus trzeba spełnić w dodatku poniższe kryteria:

Głównym warunkiem promocji jest zawarcie zakładu w sobotę 15 grudnia do godziny 23:59. Jednak trzeba pamiętać, że kupon musi zostać rozliczony do końca dnia. Stawka minimalna zakładu wynosi 50 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że freebety nie są brane pod uwagę.

Można zagrać zarówno kupony wielokrotne jak i pojedyncze gdzie kurs nie może być mniejszy niż 2.00. Wybierając ten pierwszy rodzaj zakładu, to kurs każdego wydarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Ponadto, aby skorzystać z bonusu kupon musi zostać rozliczony jak wygrany bądź przegrany. Gracz po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać gotówkę za bonus?

Zagrać kupon pojedynczy po kursie przynajmniej 2.20. Zakład wielokrotny musi również mieć takie same AKO, ale kurs każdego z zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.
Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Forbet na piątek 14 grudnia
Następny artykuł7% większa wygrana z LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.