Bukmacher BetClic oferuje na start swoim graczom darmowy zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Oferta szkierowa jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Betfan.

Chcąc skorzystać z tej akcji należy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Proces tej nie zajmie zbyt wiele miele minut.

Ważne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN zostanie aktywowany. Później użycie jego nie będzie możliwe.

Betfan kod promocyjny

Bukmacher Betfan łącznie zwiększa trzy pierwsze wpłaty, w których przyznaje bonus równowartości depozytu. Za każdą z trzech pierwszych wpłat gracz maksymalnie może otrzymać 1000 PLN. Łącznie na konto typera może trafić łącznie 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Poza tym można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki, maksymalnie do 50 PLN. Jednak należy pamiętać, że promocją objęty jest jedynie kupon z minimum dwoma zdarzeniami, gdzie kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułLegalny polski bukmacher BetClic konkurs dla graczy z nagrodami
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.