Do niedzieli mamy czas, aby skorzystać z promocji jaką przygotuje dla nas bukmacher LvBet z E-sport. Wystarczy dokonać wpłaty na konto, aby otrzymać 50% od depozytu maksymalnie do 100 PLN.

Promocja jest skierowana do użytkowników LvBet, którzy już wcześniej dokonali przynajmniej jednego bonusu. Akcja promocyjna trwa do niedzieli – 13 stycznia.

Minimalna kwota jaką należy wpłacić, aby cieszyć się z bonusu to 20 PLN. Maksymalna nie jest określona, ale bukmacher przyznaje maksymalnie w tej akcji 100 PLN.

Środki bonusowe można wykorzystać jedynie na wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. A oferta jest tam dosyć bogata, ponieważ możemy obstawiać wirtualną piłkę nożną, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne! I co istotne wygrane są co kilka minut.

Otrzymaną kwotę bonusu będzie można wykorzystać pod warunkiem dokonania 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek zwiększa wygrane o 14% w każdy piątek
Następny artykułPromocja od Etoto na „nocne granie”
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.