Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Forbet? Jak nie to warto je założyć, ponieważ za sam proces rejestracji oraz wpłaty można otrzymać nawet 1200 PLN.

Promocja ważna jest to końca lutego, tj. 28 stycznia. I dotyczy graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera. Lecz należy pamiętać, że wszystkie próby wyłudzenia, zakładanie multikont będzie skutkowało blokada konta u operatora.

Bonus za rejestrację otrzymuje się za trzy pierwsze wpłaty. Maksymalną łączną kwotę, jaką można otrzymać to 1200 PLN! Natomiast należy pamiętać, że minimalny depozyt to 20 PLN. Wysokość bonusów od wpłat wygląda następująco:
-pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
-trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

Bonus do naszego konta przyznawany jest automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu. Jak chcemy odblokować bonus musimy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie co najmniej 2.00, dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Warto jest pamiętać, że kupony systemowe nie są zaliczone do tej promocji.

Jak chcemy wypłacić bonus musimy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony, na których będą minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30.Bukmacher daje 30 dni na dokonanie obrotem od momentu aktywacji bonusu.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane w lutym o 14%!!
Następny artykułPromocja dla nowych graczy od Etoto
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.