Kolejny dzień i kolejna promocja od Etoto. Na niedzielę 16 grudnia bukmacher zachęca pograć nas spotkania z najmocniejszych lig Europy, tj. Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 lub Seria A. Musimy zawrzeć kupon na spotkania z tych lig za przynajmniej 100 PLN. Jak okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna Ci bonus w wysokości 30 PLN.

1.Promocja obwiązuje jedynie w niedzielę 16 grudnia i trwa do godziny 23:59.
2.Minimalna stawka to 100 PLN. Kupon musi zostać postawiony za gotówkę (Freebety zagrane nie są brane pod uwagę).
3.Na kuponie wymaga się przynajmniej dwóch zdarzeń, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.
4.Promocja dotyczy jedynie zakładów zawartych z lig Premier League, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 lub Seria A.
5.Kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Aby odebrać bonus, użytkownik po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Co zrobić, żeby wypłacić bonus?
Dokonać czterokrotnego obrotu sumą bonusu poprzez kupon zawarcie kuponu pojedynczego, gdzie kurs nie może być mniejszy niż 2.20. Jak wybieramy kupon, na którym będzie więcej niż jeden zakład to na każde typ musi mieć większy zakład niż 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa dzisiaj wygraną o 14%
Następny artykułForbet zwiększa dzisiaj 17 grudnia wygraną na E – Sport
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.