Forbet swoich graczy, którzy są aktywni na stronie buduje z nimi jeszcze bardziej bliską więź. A mianowicie z okazji urodzin swoich graczy operator daje bonus urodzinowy. Co trzeba zrobić , aby go otrzymać? Regulamin tej promocji znajduję się poniżej.

Co istotne promocja obowiązuje do odwołania, więc nie musisz się martwić, że przykładowo urodziny masz w kwietniu i Cię promocja ominie.

Warunek podstawowy to posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie www.iforbet.pl. Ponadto gracz musi wykazać nieco swojej aktywności,tj. w okresie trzech miesięcy na konto wpłacił przynajmniej 100 PLN i dokonał przynajmniej jednokrotnego obrotu i tym samym obchodzi urodziny. Obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin.

Jeżeli wspomniany punkty zostaną spełniane bonus zostanie przypisany do Twojego konta w kwocie 20 PLN. Aby wypłacić bonus należy jego obrócić przynajmniej dwukrotnie po kursie co najmniej 2.00.

Warto jest również pamiętać, że bon wypłacany jest od poniedziałku do piątku, więc przykładowo  poniedziałek.

Darmowekonto w Forbet założysz w ciągu chwili na www.iForbet.pl


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od Etoto na 10.12.2018
Następny artykuł10PLN od Etoto
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.