Bukmacher LvBet proponuje promocję swoim graczom, którzy dokonują zakładów na sporty wirtualne. Ponieważ wystarczy dokonać obrotu w kwocie 100 PLN na przestrzeni tygodnia, a bukmacher przyzna Ci 20 PLN.

Promocja trwa, aż do 31 marca 2019 roku. Jeżeli chcemy wziąć udział w niej nie musimy nigdzie zgłaszać naszego udziału. Wystarczy, że na przestrzeni tygodnia, czyli od poniedziałku do niedzieli dokonamy obrotu minimum 100 PLN w ofercie sportów wirtualnych, a także spełnimy poniże warunki to bukmacher przyzna nam bonus w wysokości 20 PLN:

  1. Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.
  2. Łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50.
  3. Kupon musi zostać zawarty za środki gotówkowe. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi jest zabronione.
  4. Zakłady wykluczające się nie biorą udziału w promocji.
  5. Kupon można zawrzeć na stronie lvbet.pl, wersji mobilnej strony lvbet.pl oraz za pomocą aplikacji mobilnej.
  6. W jednym tygodniu można otrzymać maksymalnie jeden bon.

Jeżeli spełnimy powyższe warunki to dostaniemy bonus w kwocie 20 PLN do wykorzystania na sporty wirtualne. Zostanie on przyznany automatycznie. Aby móc go wypłacić należy dokonać pięciokrotnego obrotu w ofercie sportów wirtualnych..

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrana z LvBet
Następny artykułForbet zwiększa wygrane przez styczeń o 14%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.