W środę 20 marca bukmacher Forbet zwiększa depozyt swoim graczom. Podczas tej akcji można zgarnąć nawet 500 PLN bonusu.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Jednak trzeba pamiętać, że promocja trwa jedynie w środę – 20 marca do godz. 23:59.

Tylko w tej dzień bukmacher przyznaje 50% bonusu od kwoty wpłaty. Minimalna kwota jaka bierze udział w promocji to 20 PLN. Lecz maksymalnie każdy gracz może otrzymać jednorazowo nawet 500 PLN. Taką wartość otrzyma się pod warunkiem wpłaty 1000 PLN lub większej.

Trzeba jednak pamiętać, że przed odblokowaniem bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą wpłacie, po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00. Trzeba również pamiętać, że w obrocie nie biorą udziału kupony systemowe.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bonus od bukmachera Forbet zostanie przyznany tylko do pierwszego depozytu jakie zostanie dokonany w dniu 20 marca.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, gdzie kurs całkowity kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00. Czas na obrót bukmacher daje 14 dni.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększa wygrana na pojedynek Austria vs Polska z LvBet
Następny artykułPromocja na kwalifikacje dla nowych graczy z bukmacherem Totalbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.