Bardzo ciekawą ofertę promocyjną przygotował bukmacher STS. Wystarczy, że gracz zagra kupony za minimum 300 PLN ze sportów wirtualnych, aby otrzymać extra bonus o wartości 25 PLN i tak co tydzień.

Bonus na Sporty wirtualne

Bonus w STS na Sporty wirtualne

Obecnie gracze mogą obstawić mecze wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że wszystkie punkty stacjonowane są zamknięte. Poza tym oferta bukmacherów jest bardzo uboga. Wynika to z tego, że zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona.

Jednak z drugiej strony na przeciwko wychodzi bukmacher STS, który przygotował ciekawą promocję „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”.

Promocja trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z etapów. Jeden okres rozliczeniowych dostępny jest graczom od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz musi mieć na uwadze, że do akcji musi się zapisać. Zrobić do należy poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, po czym trzeba kliknąć „weź udział” w zakładce „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może już obstawiać sporty wirtualne. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO oraz AKO, których kurs łączny nie może wynosić mniej niż 2.00.

Na zakładzie może należy mieć na uwadze, że mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych, czyli takich gier jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, wyścigi koni czy wyścigi psów.

Stawka minimalna każdego zakładu to 2 złote, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Gracz, który na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagra zakłady za kwotę całkowitą większą niż 300 złotych otrzyma darmowy bonus o wartości 25 złotych i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Warto jest mieć na uwadze, że każdego tygodnia każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Kod promocyjny w STS 2020:

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam początek pakiet startowy. Każdy nowy użytkownik może otrzymać już na sam start bonus 29 złotych i to bez wpłaty własnej.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu każdy użytkownik może otrzymać premię równowartości depozytu do 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny. Kupony bez podatku.
Następny artykułDo 100 PLN za obstawienie meczy od BetClic Polska. Darmowy bonus dla typerwów.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.