Bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom za obstawienie spotkań ze sportów wirtualnych. Na konto każdego typera może trafić nawet 200 PLN.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom ze sportów wirtualnych

Bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom ze sportów wirtualnych

Sporty wirtualne na pewno mają swoje atuty. Jedno z nich to na pewno taki, że są dostępne w bardzo krótkim czasie. To sprawi, że w dosyć szybkim czasie można wygrać dużą gotówkę.

Natomiast bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom w ramach promocji „Wirtualne Happy Hours”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 5 do 9 września do godz. 12:00. Lecz należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

Extra 200 PLN na sporty wirtualne

Warunki akcji promocyjnej „Wirtualne Happy Hours” są bardzo proste. Bowiem bukmacher STS kwalifikuje kupony SOLO, ale także i AKO. Jednak obowiązkowo na nich muszą być jedynie typy z kategorii na sporty wirtualne.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu 20% stawki do 40 PLN. Podczas całej akcji promocyjnej na konto każdego gracza może trafić nawet 200 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na sam start w którym to każdy z graczy może otrzymać darmowe środki.

Bowiem promocją objęte są trzy pierwsze depozyty, gdzie to typerzy za każdy z nich otrzymają dodatkowe środki, które maksymalnie mogą wynieść nawet 1500 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy trzeba aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja Happy Hours w Fortunie. Extra kasa dla graczy
Następny artykuł20 000 PLN dla typerów za obstawienie Ligi Narodów od Fortuny
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.