Podczas najbliższego weekendu emocji piłkarskich nie zabraknie. Z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Dokonując zawarcia kuponu na zmagania z lig Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesligi, Serie A i/lub Esktraklasy i okaże się, że nasz kupon został rozliczony jako przegrany Forbet zwróci Ci stawkę za jaką został zawarty kupon.

Forbet tnie ryzyko na weekend

Forbet tnie ryzyko na weekend

W promocji mogą wziął udział typerze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu do 10.03.2019, do godz. 23:59. Również do niedzieli do godz. 23:59 nasz kupon musi zostać rozliczony.

A muszą na nim znajdować się minimum pięć zdarzeń, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.35. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty piłki nożnej następujących lig: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa. Zaliczane do promocji są zakłady przedmeczowe jak i na żywo.

Stawka kupony musi wynieść dokładnie 99 PLN, a środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Z promocji również wykluczone są zdarzenia typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu.

Freebet u bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że zwrot będzie przyznany tylko wtedy, kiedy będzie jedna pomyłka na kuponie!

Do jednego gracza może trafić tylko jeden bonus. A zostanie on przyznany najpóźniej w poniedziałek 11.03.19, do godz. 16:00.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a także Twój kupon okazał się przegrany to bukmacher Forbet zwróci Ci kwotę za jaką został zawarty kupon w formie bonusu. Aby móc go wypłacić, będzie trzeba dokonać czterokrotnego obrotu po kursie co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj Serie A i wygrywaj nagrody z LvBet
Następny artykułForbet zwraca cześć gotówki za przegrane kupony
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.