Przed nami weekend, więc oferta bukmachera jest bogata. Z tej okazji bukmachera Forbet zachęca do dokonania depozytu u siebie. Gracze, którzy wpłacą gotówkę w dniu 10 maja otrzymają 50% bonusu do depozytu.

Otrzymaj 50% więcej za wpłatę od Forbet

Otrzymaj 50% więcej za wpłatę od Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają konto u bukmachera Forbet.

Akcja polega, żeby w dniu 10 maja do godz. 23:59 dokonać depozytu, w zamian bukmacher przyzna 50% bonusu od depozytu. Minimalna kwota wpłaty to 20 PLN. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN, za dokonania wpłaty w wysokości 1000 PLN lub więcej!

Bonus u bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Chcąc grać bonusem najpierw należy go odblokować poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu, kwotą równą wpłacie. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Bonus trafi na konto gracza automatycznie po dokonania wpłaty w dniu 10 maja. Jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego depozytu.

Otrzymany bonus bukmacherski będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet – 9 maja
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt. Odbierz 200 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.