Polski legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję dla nowych swoich graczy, gdzie już po samej rejestracji procesie weryfikacji danych możemy liczyć na bonusy od wspomnianego operatora. Można otrzymać nawet do 1000 PLN za jeden depozyt.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy nie mają jeszcze konta u bukmachera. Warto jest pokreślić, że proces rejestracji nie jest skomplikowany i potrwa dosłownie chwilę. Jednak będzie musieli przejść pomyślnie weryfikację danych. Ponieważ wszystkie próby oszustw, m.in. zakładanie multikont będzie skutkowało blokadą od bukmachera.

Jednak nie można zapominać, żeby podczas rejestracji w odpowiednią rubrykę wpisać kod promocyjny „BETONLINE”.

A na pewno warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ już na start można otrzymać ciekawe bonusy od bukmachera :
-100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka
-20 PLN na start jako punkty FKP, które można wykorzystać na zakłady online
-Do 1000 PLN za pierwszy depozyt na konto

A na pewno warto jest skorzystać z tej promocji. Ponieważ bukmacher Fortuna posiada bardzo bogatą ofertę spotkań wraz z kursami. A do tego dla swoich graczy oferuje inne promocje oraz darmowe streamy online z piłki nożnej, tenisa i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na niemiecką Bundesligę o 14%
Następny artykułForbet zmniejsza ryzyko na E-Sport
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.