Bonus w wysokości 50% depozytu na grę w sportach wirtualnych przyznaje bukmacher LvBet. Wystarczy dokonać wpłaty, aby cieszyć się darmową gotówką u bukmachera.

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. Co istotne w tym wszystkim nie trzeba nigdzie zgłaszać się do tej promocji oraz się zapisywać.

Promocja obowiązuje do 29 marca do godz. 23:59. Nie można jednak zapominać, że na każdego gracza przysługuje jeden bonus.

Odbierz darmowy freebet od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Wartość otrzymanego bonusu na sporty wirtualne uzależniona jest od wpłaty. Ponieważ bukmacher Lvbet przyzna 50% bonusu od depozytu. Jednak minimalna kwota od jakiej zostanie przyznany bonus to 20 PLN. Maksymalnie na konto gracza może trafić 100 PLN. Chcąc otrzymać taką wartość należy dokonać wpłaty za co najmniej 200 PLN.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić. Jednak należy dokonać sześciokrotnego obrotu otrzymaną wartością, gdzie na kuponie będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDodatkowy bonus na wygraną na FAME od LvBet
Następny artykułLvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.