Podczas najbliższego weekendu, tj. od 22 do 24 lutego będziemy emocjonować się zmaganiami w dwudziestej piątej kolejce włoskiej Serie A, gdzie swoje pojedynki ligowe rozegrają chociażby takie drużyny jak Milan, Juve czy Napoli. W związku z tym bukmacher LvBet daje swoim graczom promocję. Zwiększając wygraną o 14% na kupony z aplikacji mobilnej na zmagania w dwudziestej piątej kolejce.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Swojego udziału nigdzie nie trzeba zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że na naszym kuponie będą znajdować się jedynie zmagania z dwudziestej piątek kolejki włoskiej Serie A, która zostanie rozegrana w dniach 22-24 lutego.

Podczas tej akcji mamy pełny wybór zawierania kuponów. Ponieważ bukmacher dopuszcza zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • kupony pojedyncze
  • kupony wielozdarzeniowe

A na pewno jest z czego wybierać, bowiem zostaną rozegrane ciekawe pojedynki. W tym możemy liczyć na występy naszych piłkarzy, którzy występują a barwach Milanu, Juventusu oraz Napoli.

Stawka kuponu nie jest dowolna. Jednak trzeba podkreślić, że środki musza pochodzić z salda głównego. A kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli dokonamy tego poprzez stronę internetową bukmachera automatycznie dany kupon jest wykluczony z promocji.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a także jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza ryzyko na E-Sport
Następny artykułBonus 100% depozytu od Forbet!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.