Bukmacher STS przyznaje bon w wysokości 40 PLN dla graczy, którzy do dnia 24.03.2019 do godz. 23:59 po raz pierwszy dokonają zawarcia kuponu z aplikacji mobilnej.

Odbierz darmową gotówkę na grę u bukmachera

Odbierz darmową gotówkę na grę u bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz. który ma zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej nie zawierał kuponów z aplikacji mobilnej bukmachera.

Aby otrzymać bonus w wysokości 40 PLN nic skomplikowanego nie trzeba zrobić. Wystarczy, że do dnia 24.03.2019 do godz. 23:59 na urządzeniu mobilnym zainstalujemy aplikację bukmachera STS. Jednak należy pamiętać, że ta akcja skierowana jest to osób, które wcześniej nie grały z aplikacji mobilnej tego operatora.

Bonus odebrać można w sekcji Bonusy i akcje w bocznym menu aplikacji. Aplikację można pobrać na stronie bukmachera, a sam proces pobrania oraz zainstalowania zajmie dosłownie chwilę.

Odbierz darmowy freebet od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Oferta bukmachera STS jest bogata, a więc można od razu tak naprawdę zawierć kupony. Tym bardziej, że są rozgrywane spotkania eliminacyjne do EURO 2020.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą, gdzie kurs kuponu nie będzie mniejszy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułBonus na KSW od bukmachera Fortuna
Następny artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.