Specjalną akcję promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher STS z okazji spotkań w europejskich pucharach, tj. Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Konferencji. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 50 PLN w formie środków bonusowych.

50 PLN na europejskie puchary w STS

50 PLN na europejskie puchary w STS

Na samym początku trzeba powiedzieć, że ciekawych konfrontacji w ramach europejskich pucharów na pewno nie zabraknie, a tym samym i emocji. Bowiem dojdzie do kilku bardzo ciekawych starć, jak m.in. PSG – Real Madryt, Inter – Liverpool, Salzburg – Bayern Monachium, Porto – Lazio, czy też Barcelona – Napoli.

Z tej okazji bukmacher STS przygotował graczom ofertę promocyjną „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary”, która jest dostępna wyłącznie w dniach 15 do 17 lutego do godziny 23:59.

Gracz, który jest nią zainteresowany i chce do niej dołączyć koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Należy tego dokonać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

Gwarantowane bonusy bukmacherskie na Ligę Mistrzów:

W promocji „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary” kwalifikują się zarówno kupony SOLO, ale i również AKO, na których musi być co najmniej jeden typ pochodzący z oferty przedmeczowej na europejskie puchary o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

Bukmacher STS dokona zwrotu 15% wartości stawki za każdy przegrany kupon spełniający powyższe warunki. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to użytkownicy mogą liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Istotne jest to, aby dokonać aktywacji powyższych bonusów poprzez wpisanie kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto to, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy od Superbet dla typerów.
Następny artykuł20 000 PLN za obstawienie KSW 68 u bukmachera Fortuna
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.