Na  czwartek 13 grudnia bukmacher internatowy Etoto proponuje  nam Freebeta w wysokości 10 PLN z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego. Warto jest podkreślić, że promocja jest skierowana do użytkowników, którzy u wspomnianego bukmachera mają aktywne konto, a do tego dokonali przynajmniej dwóch wpłat na konto. Szczegóły promocji znajdują się poniżej:

1. Kupon musi zostać zawarty za kwotę przynajmniej 50 PLN i zostać rozliczony jako przegrany. Należy pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z konta głównego.

2. Promocja dotyczy jedynie spotkań z dnia dzisiejszego,czyli 13 grudnia. Kupon musi zostać rozliczony do godz. 23:59. I do tej godziny mamy czas, aby odebrać Freebeta,o ile kupon zostanie rozliczony jako przegrany. W innym przypadku on przepada.

3. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs minimalny zdarzenia  to 1.02.

W razie przegranej jak zostało już wspomniane masz czas do godz. 23:59, aby aktywować bonus. Po zalogowaniu się na swoje konto, musisz kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do Twojego konta maksymalnie po 72 godzinach od momentu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto,weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe kontobukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa FinansówAG9 (RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł7% więcej na wygrane od LvBet
Następny artykułForbet zmniejsza ryzyko na Ligę Europy
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.