Bariera dotycząca Twojego wieku nie jest już w tym momencie przeszkodą do założenia konta? Wszak niedawno osiągnąłeś pełnoletność? A może zwlekałeś z założeniem konta z kilku innych powodów? Teraz jednak nie widzisz żadnych przeszkód, aby dokonać rejestracji? W podjęciu decyzji powinny pomóc Ci oferowane promocje bukmacherskie. Dlaczego warto z nich korzystać? Jaka firma bukmacherska oferuje obecnie najlepsze bonusy na dzień dobry?

Dlaczego warto korzystać z promocji bukmacherskich?

Często sprawdzasz portale online przedstawiające rozmaite rankingi firm bukmacherskich? Na takich stronach internetowych nie brakuje np. opisów promocji. Uważasz, że kilka z nich jest naprawdę godnych uwagi? W takim razie warto z nich skorzystać. Na pewno dobra promocja bukmacherska stanowi solidny argument, by dokonać rejestracji. Oczywiście, musisz zdecydować się przede wszystkim na legalne podmioty hazardowe. Sprawdź zatem dokładnie ten aspekt jeszcze przed podejmowaniem finalnych decyzji. Poza tym należy dokładnie zapoznać się z regulaminem konkretnej promocji bukmacherskiej. Zwracaj uwagę nie tylko na same nagłówki, ale także na warunki. Np. dotyczące obrotu bonusem. Jeśli wszystko jest w porządku, to warto skorzystać z takiej opcji. Dzięki temu stan Twojego konta szybko się powiększy lub będziesz mógł zagrać kolejny zakład bez ryzyka itp. Oferowane promocje są różne. Większość z nich cieszy się zaś naprawdę sporym zainteresowaniem.

Co oferuje Betfan dla nowych użytkowników?

Gdzie warto zarejestrować się tak naprawdę dzisiaj lub jeszcze w tym miesiącu? Aktualnie znakomite promocje na start ma m.in. firma bukmacherska Betfan. Ten podmiot hazardowy oferuje np. cashback do 600 PLN. Jak zainkasować ten bonus powitalny? Musisz oczywiście założyć konto. Od razu chcemy Cię uczulić na jeden aspekt. W czasie rejestracji warto wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”. W końcu dzięki temu będziesz mógł skorzystać z dodatkowego bonusu. A chodzi o zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Wróćmy teraz do cashbacku. Aby go zdobyć musisz, poza zarejestrowaniem konta, wpłacić także depozyt. Minimalna suma to 50 PLN. Co dzieje się dalej? Zakład bukmacherski bonusy musi być przez Ciebie obstawiony. Np. z konta albo dzięki aplikacji mobilnej. Jeśli trafisz, to super, ponieważ pieniądze od razu powędrują do Ciebie. Możesz je np. swobodnie wypłacić. A jak przegrasz? Wówczas możesz liczyć na zwrot stawki. Firma Betfan oferuje na tym polu nawet 600 PLN. Potem trzeba dokonać tylko jednokrotnego obrotu bonusem, by pieniądze mogły być wypłacone.

Podwojenie drugiej wpłaty: poznaj najważniejsze warunki!

Przy kolejnym depozycie możesz zainkasować 100% nawet do 1000 PLN. Minimalna suma depozytu powinna (w ramach tej promocji) wynosić 100 PLN. Warto zaznaczyć, że warunki związane z obrotem nie są zbyt wymagające. Na wykonanie tego zadania masz 14 dni. W tym okresie trzeba zagrać za trzykrotność bonusu. Zaliczane są kupony AKO (minimum trzy zdarzenia) o kursie wynoszącym co najmniej 2,50.

Poprzedni artykułEkspert + w Fortunie. Nagrody dla najlepszych typerów
Następny artykułTop 3 bukmacherów w Polsce – u kogo warto aktualnie stawiać?