Przed nami niezwykle emocjonujące rozgrywki na „Czarnym lądzie”. A dokładnie mówiąc Puchar Narodów Afryki. Każdy gracz za obstawienie meczy z tej imprezy może liczyć na gwarantowaną gotówkę od bukmachera STS w wysokości co najmniej 100 PLN.

Pewne bonusy dla graczy za typowanie meczy od STS

Pewne bonusy dla graczy za typowanie meczy od STS

Na pewno jest co typować podczas Pucharu Narodów Afryki, ponieważ mecze podczas tej imprezy są bardzo emocjonujące, a nie brakuje tam przede wszystkim walki. Poza tym już w pierwszych dniach tej imprezy dojdzie do kilku fajnych starć, jak m.in. Nigeria vs Egipt, Maroko vs Ghana, czy też Tunezja vs Mali.

Dodatkowo każdy typer typujący te rozgrywki może liczyć na dodatkową kasę w promocji „Puchar Narodów Aferki. Ekstra 100 PLN”. Jednak chcąc do niej dołączyć należy się zapisać na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna wyłącznie do 20 stycznia godz. 23:59, ale składa się z etapów (Pierwszy od 9 do 14 stycznia. Drugi od 15 do 20 stycznia).

Bonus do 100 PLN na Puchar Narodów Afryki 2022

Warunki promocji „Puchar Narodów Aferki. Ekstra 100 PLN” są bardzo proste, ponieważ wystarczy obstawiać dowolne mecze z tej imprezy, aby liczyć na dodatkową kasę.

Bukmacher STS dopuszcza w ramach wspomnienia oferty kupony zarówno wielozdarzeniowe, ale i pojedyncze. Jednak koniecznie na nich musi znajdować się co najmniej jeden typ pochodzący z Pucharu Narodów Afryki o kursie nie mniejszym niż 1.50. Natomiast kurs łączny wynosić musi minimum 1.85.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Każdy z graczy za aktywność będzie mógł liczyć na ekstra kasę. A wysokość otrzymanych środków uzależniona jest wyłącznie od łącznej kwoty za zagrane kupony:

  • Obrót 50 PLN – 10 PLN
  • Obrót 100 PLN – 20 PLN
  • Obrót 150 PLN – 30 PLN
  • Obrót 200 PLN – 40 PLN
  • Obrót 250 PLN – 50 PLN

Maksymalnie na konto każdego typera z dwóch etapów może trafić 100 PLN. I to bez znaczenia, jak zakłady zostaną rozliczone.

Bonus bez depozytu w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online nagradzają wszystkich nowym graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy eliminacji do MŚ 2022
Następny artykułGwarantowane bonusy od Superbet dla typerów.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.